Růžové bubliny a chrochtající lidé

24. february 2010 at 21:01 | Kaku |  →Krutý život štvané Kaku
Viděla jsem chrochtajícího pána, byla jsem nucena poslouchat písničky Michala Tučného (Například: "Všichni jsou už v Mexiku, buenos dias, já taky jdu..") a nakonec jsem se pro jistotu přejedla jahodových knedlíků (to abych se psychicky nezhroutila).
Nějak jsem došla k závěru, že je mi všechno jedno.
Tedy, vlastně ne. Stále mi záleží na Roccovi (imaginární přítel, však víte) a mém nejmilejším plyšáčkovi (který takřka zastává funkci polštáře).
Ale sejde na tom, když se všichni chovají jako stádo tupců (s chrochtalem v čele)?
Lidi v prostředcích veřejné hromadné dopravy jsou nejhorší. Babky padají, děti ječí, všichni kašlou a nikdo (!) vás po těžkém dni nenechá sednout. A co vás (jo, dobře, ) každopádně dorazí?
Doplazíte se ke vchodu do vašeho domu (nejlépe paneláku). Jste unaveni a nemůžete najít klíče. Za dveřmi stojí soused a zírá přímo na vás. Ne aby udělal dva kroky a otevřel vám, ale on se otočí a odjede si výtahem do nejvyššího poschodí (což samozřejmě zjistíte, až když se konečně k tomu výtahu, po strastiplné cestě, dostanete, že). Když konečně vyndáte klíče, nemůžete si vzpomenout, který ten zatracený klíč (z celkových čtyř) je ten správný. Když i ten najdete a po několika útrpných minutách se strefíte do zámku, přijdou zástupy lidí s haldou věcí v ruce a dětmi za zadkem, popřípadě důchodci s holemi nebo dokonce všichni tihle najednou. Vy víte, že nemůžete dveře pustit, tak tam prostě stojíte, držíte dveře a čekáte, až všichni projdou. Co vás tedy dorazí? Když se ani neráčí poděkovat! ...A pak s nimi ještě musíte jet přeplněným výtahem.
Nesnáším lidi, co smrdí. A taky děti, které na mě ustavičně zírají. Nebo když kdokoli zírá.
Ale co, někteří lidé prostě trpět musí, aby se ostatním žilo lépe!
Jenom si pokládám otázku (tak jako každý den): Proč zrovna já??!
Moje budoucnost, ve které bych žila v růžové antiseptické bublině, se rozplynula. Svět je krutý, já jsem krutá. Měla bych být krutější.
Depka mě nepřešla, pořád se v tom plácám. Zítra je čtvrtek, to znamená, že se moje nálada ještě zhorší. Zase máme devět hodin. Určitě dostanu nějakou kuli, cítím to v kostech.
Jednou bych chtěla udělat aspoň část věcí, které jsem si určila jako ty, které bych chtěla jednou udělat. Dneska jsem chtěla kupříkladu napsat nějakou depresivní povídku, cvičit jógu, učit se, přečíst si horoskop a jít brzo spát. Ani jedno už nedám.
Opět jsem loser.

Tragédka Kaku, XOXO (Víte, že mě milujete)
 

1 person judged this article.

Comments

1 Monelien Monelien | Web | 25. february 2010 at 11:58 | React

Mám nápad (to je děsivé, protože pokaždé, když tohle prohlásím, lidé utíkají s křikem). V takovýchhle situacích si nikdo nemůže pomoct sám. Ani já jsem to nezvládla. Takže to zkusíme spolu, co říkáš? :) Budu hrozně otravná a ty si budeš připadat jako blázen pod dohledem šílenýho psychiatra (vlastní zkušenost), ale pomůže to. Musí.
Alespoň mě to pomohlo. Už si přesně 11 dní žiju svým poklidným produktivním životem bez depresí. Vím, že to není nějaký extra číslo, ale pro mě jo. A pořád je mi fajn :)
Takže se do té bitky vrhnem spolu. Budem jako nájemní vrazi, nelítostní. Znáš Edwarda z Anity? Tak asi tak nějak :-D
Vem si browning a běž první. Kryju ti záda ;-)

2 L U C K Y L U C K Y | Web | 25. february 2010 at 20:27 | React

:D  :D  O_O  Husté xD

3 Schemozzle! Schemozzle! | Web | 26. february 2010 at 15:00 | React

Devět hodin? Aaa! Nezávidím.. Podle mýho je i těch sedm v úterý a ve čtvrtek moc :-! No uznej, třeba takovej tělocvik? Kde stejně neposiluješ, necvičíš nebo neděláš něco pro své zdraví. Jen  posloucháš (v mém případě) kecy staré rachejtle o tom, jak je kofein nezdravej a že my děti bysme ho ještě neměli pít. Normálně bych tělocviky zrušila a hned bysme měli o dvě hodiny míň. Pak bych taky zrušila jednu hodinu matematiky, ten den bych to vážně bez mé profesorky třídní vydržela. No, hudebkja by taky bejt nemusela, výtvarjka to samý. Takhle bych pokračovala s dějepisem, zeměpisem, biologii, chemii, občanskou výchovou a to už bysme chopdili do školy jenom, v pondělí.. Všem by se ulevilo, všem by se hned žilo líp !! A co že bysme byli blbí? Všichni bysme na tom byli stejně a neměli si co závidět.. Žili bysme v jeskyních a lovili mamuty!

4 Schemozzle! Schemozzle! | Web | 26. february 2010 at 15:02 | React

Jo, a s těma lidma. Zdá s emi, že je to všude stejný ;)
A hezkej desing :)

5 Angie Angie | Web | 27. february 2010 at 14:59 | React

koukám lidi od baráku máš úplně stejný jako já :-D mně také nikdo nepoděkuje. Hlavně že každej je zvedavej jak žijeme

Horší je, když vycházím z baráku, a za mnou se zabouchnou dveře "moc nahlas". A to zrovna vcházel nějaký dědek, a pak ty dveře slavnostně zase otevře a začne mě proklínat, že jsem nevychovanej spratek :-D :/

6 Sasanka Sasanka | Web | 27. february 2010 at 16:43 | React

Často si pokládám otázku, jestli jsou horší debilní smradlaví chrochtající čumilové, nebo strašně ukecaný drbny z vedlejšího bytu, co se pokaždý ve výtahu ptají na miliardu různých věcí, přičemž odpověď "jo, dobrý" neberou jako postačující...
Sousedka: "Tak, co škola, Ivetko?"
Ivetka: "Ale jo, jde to."
S.: "Máš teď hodně učení?"
I.: "Ani ne, dá se to zvládnout."
(*výtah se konečně zavřel a rozjíždí se*)
S.: "No ta naše Andrejka se teď chudák musí pořád učit."
I.: "hmmm..."
(*druhé patro*)
S.: "Jo a Ivetko, prosímtě, vyřídíš mamce, že zítra nepůjdu na cvičení?."
I.:"Dobře, vyřídím."
S.:"To jsi hodná, a jak se má mamka? Dlouho jsem s ní nemluvila?"
I.:"Jo má se fajn."
(*čtvrté patro, blížíme se k závěru*)
S.: "A co brácha? Slyšela jsem, že půjde na gympl!"
I.: "Jo jo, půjde, jestli se tam dostane."
S.: "No páni, to asi musí bejt chytrej viď? To naše Andrejka, když dělala přijímačky, tak byla v pořadí desátá."
I.: "hmmm..."
(*výtah zastavuje v šestém patře, otevírá se, a já nadšeně vybíhám ven, odemykám a jdu do bytu, často bez rozloučení)

Taková menší rekonstrukce toho, jak to vypadá, když se nás ve výtahu sejde víc, než je vhodné :D

A nejhorší kombinace je, když ten někdo smrdí, chrochtá, neděkuje, drbe, kecá a snaží se komunikovat. A říká mi IVETKO!!!! To mají dovoleno většinou jsen VIP osobnosti :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama