Valentine sucks

14. february 2010 at 15:55 | Kaku |  →Krutý život štvané Kaku
Původně jsem se tímhletím vůbec nechtěla zabývat. Prostě proto, že tenhle den jsem naprosto zazdila. Pro mě neexistuje. 14. únor - den jako každý jiný.
Ale to bylo předtím, než jsem se šla najíst. Vy víte, co se mnou dělá nadměrné množství cukru (nevyzpytatelné chování, hysterie, halucinace...). Zamyslela jsem se.
Není to tak, že den sv. Valentýna existuje jenom proto, aby zdeptal lidi, kteří jsou sami (když nepočítáme jejich imaginární partnery)? Vždyť přece, když máte někoho rádi, neslavíte to jenom na tento hloupý svátek, ne? Dárky si můžete dát vždycky. Být spolu taky můžete vždycky. Den svatého Valentýna není ani státní svátek!
Čistě teoreticky, kdybych já někoho měla, tenhle "svátek" bych neslavila. Nebo alespoň ne nijak zvlášť (fajn, ráda dostávám čokolády). Já bych svoji lásku oslavovala každý den (nemyslím tím nahlas a veřejně s výkřiky typu "Naše láska vzkvétá!" nebo "Hej všichni, oslavte s námi naši lásku!"). Oslavovala bych ji sama pro sebe. Tiše. Doma bych, v jedné ruce s čokoládou a v druhé s růžovým plyšákem, na *něj* myslela.
Přece víte (nebo možná ne), že nesnáším ubohý marketingový tahy. Sv. Valentýn je jeden velký marketingový tah, korupce světa, konzumní vlastenectví (nepřiznám se, že nevím, o čem mluvím).
Myslím, že za vznikem Valentýna jako svátku všech zamilovaných (jak stupidně to zní) stojí erupce na Slunci. Nebo vyslanci z jiné planety, kteří chtějí rozvrátit tuto ubohou společnost. Ale možná je pravda jinde, možná za to může koalice všech terostických organizací v čele s Chuckem Norrisem, který se rozhodl udělat na Zemi čistku. Kdo ví?
Je to trochu depresivní. Vím, že se mě (oni) ?* pokouší zdeptat. Chtějí, abych se zbláznila. Chtějí, abych si zapnula teli a koukala se na romantické filmy (co na tom, že dneska už jsem viděla dva). Snaží se mě zbavit a daří se jim to.
Ale nevzdávám se. Pokusím se to zvládnout. Bez deprese. Bez újem na psychickém zdaví.
No, radši už půjdu, Rocco (imaginární přítel) na mě už čeká...

?* = Hlasy (v mé hlavě).

Vy-víte-kdo

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Angie Angie | Web | 14. february 2010 at 19:31 | React

právě :-) každá holka ráda čokoládu a tak. Proto spoustu lidí co jsou zadaní Valentýn miluje. Ale co, já s tím žiju v pohodě, nijak mě to nefrustruje, a ani neobtěžuje :-) Pozdravuj Roccoa ode mě ;)

2 chuckyna chuckyna | Web | 15. february 2010 at 14:59 | React

Mě je ten den úplně ukradenej.. Jsou mi ukradený i svátky jako jsou Vánoce.. Mám ráda bouřlivý oslavy :D takže si vždycky najdu něco, co se dá oslavit, ale jinak žádný takový blbosti neuznávám :D
Jednou, pár let /hodně let, bylo mi třináct!! :D/ se mi stal děsnej trapas.. Měla jsem kluka na Valentýna - jednou za celej svuj život..
oh, bože, když si vzpomenu, je mi děsně.. :D

Přinesli jsme si dárky.

Mělo mi dojít, že mám utíkat, když jsem viděla tu jeho obrovskou tašku.

V kapse jsem svojí upocenou dlaní svírala náramek - obyčejnou shitku za pár kaček, rozhodnutá mu to s úsměvem předat a lípnout mu pusu.

A najednou..

Vytáhnul z tašky přáníčko. Hejbající se přáníčko. Oh my gosh, bylo tam Miluju tě ze srdíček a hejbalo se to!!

Tak jsem mu dala ten náramek.

A on vytáhnul... obrovskýho.. plyšovýho... psa..

Ten den jsme se rozešli :D

Takže od tý doby mě V. nezajímá, nijak to neslavím a je mi to jedno.. :D

3 chuckyna chuckyna | Web | 16. february 2010 at 0:44 | React

btw cool design :) i like it :)

4 Kermisee Kermisee | Web | 17. february 2010 at 5:52 | React

Pěkný design :F Tuto ptačí Lady jsem měla taky na jednom blogu ;-), jelikořž ten obrázek je úchvatnej ;-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama