June 2010

I don't give a shit

19. june 2010 at 13:50 | Kaku |  →Krutý život štvané Kaku
Indecision
Jak se rozhodnout, když nevíte, jak se rozhodnout? Jsem prezident, neumím se rozhodovat.
Je to příšerný pocit, když před vámi leží (obrazně, paka) věc a vy ji musíte rozhodnout a naprosto nevíte, jak to udělat tak, abyste se rozhodli správně a přitom nic neposrali. Protože ještě horší pocit než ten, když nevíte, jak se rozhodnout, je pocit, že jste to totálně posrali (a všichni na vás hnusně zírají a vy na ně hnusně zíráte nazpátek, ale nemá to takový efekt, protože uvnitř zoufale ječíte a přejete si, aby se rozevřela země a pohltila vás).
Já se obvykle rozhoduju špatně. Většinu věcí, kterou jsem rozhodla, jsem posrala. A to je pak panečku pocit. Ale na většinu věcí stejně přicházím až zpětně. Ano, zjistila jsem, že všechno, co jsem doteď rozhodla, jsem rozhodla překvapivě špatně (jak nečekané ode mě).
A nejhorší jsou ta rozhodnutí, která v podstatě nic neznamenají, ale vás to tak strašně štve a kazí vám to ideologii Se-mnou-nebude-nikdo-vyjebávat. Například. Jdete do krámu a sakra nevíte, jestli máte vzít ten levnější čaj a koupit si nějakou sváču nebo vzít dražší čaj a být pochváleni svou matkou, protože instrukce zněly, že nemáte brát žádný zlevněný prošlý zboží. Když tedy nakonec koupíte ten levnější čaj, koupíte si čokoládu a říkáte si, že když jste se přecpali čokoládou, máti vás nemůže dostat a přijdete domů a musíte poslouchat hodinovou přednášku na téma Čaje a jejich nákup, připadáte si jako idioti a, ano, přejete si, aby se rozevřela země a pohltila vás. Ne že by se mi něco takového stalo.
Proč tu je ta věc s rozhodováním? Proč musím pořád něco rozhodovat a pořád si pak nadávat, že jsem se opět rozhodla špatně? Proč nejsou jenom ta dobrá rozhodnutí? Přece víte - jak, ať se rozhodnete jakkoli, vždycky je to dobře. Protože tahle rozhodnutí ke mně přichází pouze ve formě: "Mmm, mám si dát radši Snickers nebo Mars?" A nakonec to stejně dopadne tak, že po tom, co si dám Mars, mi dojde, že jsem vlastně měla chuť na Twix.
Život je krutý.


Mrtvá Kaku


Hořkost

7. june 2010 at 19:21 | Kaku |  Psáno v pomatení


Ano, je to opět tady. Hned tady - v Celém článku. ;D
Třikrát sláva patetismu.