August 2010

Miluji Tě, pane Darcy

25. august 2010 at 22:17 | Kaku |  →Krutý život štvané Kaku
Vy víte.
Vy přece víte, že jsem líná a naprosto tu na to se*u. Ale nedivte se mi, posunula jsem se dál. Však víte, psychický vývoj atakdál. No dobře, u mě se moc nedá mluvit o psychickém vývoji, zamrzla jsem ve své rané pubertě (a to nejen po psychické stránce, že ano) a projevuje se to u mě naprosto normálně. Sice si často troufám tvrdit, že jsem v mnoha ohledech lepší než ony pověstné retardované pištící třináctileté slečinky, které mají místo mozku ovocné želé a od kterých se liším jenom tím, že mi bude v říjnu sedmnáct, ale to na situaci moc nemění. Jsem šílená a šílená budu. Stejně jako jsem líná.
ALE. Kdyby vás to zajímalo (samozřejmě že ne), užívám si prázdniny jak můžu a pracuju na sobě. Vrátila jsem se ke čtení (což jsem v minulém školním roce poněkud zanedbávala, řekla bych), jezdím na kole (ano, ano, taky mě samotnou to překvapuje) a přemýšlím na úrovni. Fajn, to poslední zapomeňte, vymyslela jsem si to jenom proto, abych vypadala zajímavě (joke).
Je dva-cá-tý pá-tý srpen. Víc se k tomu nehodlám vyjadřovat, jistě znáte moje stanovisko. Od minulého roku se v podstatě nezměnilo, až na to, že nemám čas udělat si útočistě v rohu pokoje a kolébat se ze strany na stranu. *oči těkající po pokoji, kapka ledového potu stékající po páteři, třesavka, halucinace, pocit bezmocnosti*
Jelikož jsem úžasně chytré a dokonalé děvče, naučila jsem se stahovat přes torrenty a tím pádem si stahuju všechny ty filmy, které jsem chtěla už dávno vidět. Viděla jsem Stopařova průvodce po Galaxii, The Yellow Handkerchief, Americkou krásu, Vampires suck a Pýchu a předsudek (asi po milionté, ale beru to jako poprvé, protože až teď jsem zjistila, jak moc nekonečně úžasný ten film je *stydí se*), a to všechno ve 3 dnech. Taky jsem zjistila, že nejsem schopná si pouštět filmy s dabingem, protože mě to šíleně irituje. A miluju angličtinu. A pana Darcyho. A modrý oči.
Chtěla bych konečně zažít úspěšný školní rok a vám bych ho taky chtěla popřát. Nejspíš se do konce prázdnin neozvu, protože budu mít na práci něco jednoznačně ušlechtilého (jako například být agresivní a mlátit do nábytku; jen tak mě to napadlo :)).
Užívejte si života, protože prvního září skončí. Minimálně pro mě. Od prvního září jedu pouze na úsporný režim.


V celém článku jsem pro vás připravila pár moc krásných věcí. No dobře, líbí se hlavně mně...


Mějte se.