October 2010

Zmrtvýchvstání

29. october 2010 at 18:53 | Kaku |  →Krutý život štvané Kaku
Možná si mnozí z vás mysleli, že je po mně. Ale nenechte se zmýlit; možná to tak vypadalo, možná jsem si to dokonce i já sama myslela, tudíž to možná byla pravda, ale jsem živá (a nebo alespoň něco podobného tomuto významu). Pravda je ta, že jsem si prošla tím nejkrutějším měsícem svého relativně krátkého života. Včera to byl přesně měsíc, kdy mi přestal jít internet. Nebudu se rozepisovat o tom, jak k tomu došlo, protože historka o tom, jak jsem se snažila spravit modem, načež jsem ho v hysterickém záchvatu rozmlátila, skutečně není zajímavá.
Byl to - pro mě, nevím, jak jsou na tom ostatní - měsíc plný zoufalství, výbuchů vzteku, návalů šílenství, hlubokých depresí, poznání, domácích prací, ječení do polštáře a čtení Remarqua. Také jsem v tomto období vypila snad hektolitry čaje a měla jsem kvantum času na přemýšlení (ne, neudělalo mi to moc dobře). Vymyslela jsem pár ne zrovna publikovatelných nadávek a prošla jsem desítkami stavů na zhroucení (poslední jsem měla asi před hodinou). Abych to tedy shrnula - stálo to za ho... za nic, však víte.
Skromně doufám, že se mi dneska blýsklo na lepší časy, protože zlepšení by se mi jistě hodilo. Možná si myslíte, že když jsem měla tolik volného času, využila jsem ho ke studiu. Ale jestli si tohle myslíte, tak asi nejste normální. Pravda je ta, že studiu jsem se věnovala asi tak jako vždycky (tudíž vůbec), takže už jsem si stihla zajistit moc pěkné známky z fyziky. A matematiky, když už jsme u toho. Jenže koho tohle zajímá, že?
Doufám, že jste se měli líp než já. Vlastně to jste se asi pravděpodobně měli, pokud jste měli alespoň občasný přístup k internetu. Já vím, že teď to vypadá, jako že jsem příšerná závislačka, a možná i jsem, ale pravda je ta, že měsíc, kdy jste naprosto mimo dění, nudíte se a rvete si vlasy, to bych nepřála ani svému nejhoršímu nepříteli. (No dobře, to jsem si vymyslela. Na svý nepřátele kašlu a přeju jim jenom to nejhorší, takže tohle taky.)
Fajn, už dávno jsem mimo mísu. A navíc nemám čas, je pátek. Jdu slavit.

Bye - Zmrtvýchvstalá Kaku