April 2011

Rot in hell, bitch

4. april 2011 at 21:39 | K. |  Psáno v pomatení
Peklo je pro mě fyzika. Peklo je pro mě, když mě někdo donutí vstát dřív než v 7:05. Peklo je pro mě, když se (pro vyšší dobro) musím falešně usmívat a tvářit se, že mě zajímají něčí výlevy, když ve skutečnosti chci vzít brokovnici a ustřelit mluvčímu hlavu. Peklo je pro mě sledování Ordinace v Růžové zahradě (stejně tak jako seriály typu: Cesty domů, Tisíc a jedna noc, SuperStar a podobně chytrých věcí).
Je zvláštní, že vždycky, když se rozhodnu napsat článek, téma týdne koresponduje s rozpoložením, ve kterém se nacházím. Už párkrát jsem za poslední dva měsíce chtěla napsat článek a téma týdne se mi líbilo, ale nakonec jsem usoudila, že se mi nic psát nechce a že radši budu zírat do zdi nebo na spořič obrazovky.
Ano, je už je to tak. Propadám z fyziky.
Občas se cítím nemilovaná.
Chtěla bych mít jednoho opravdovýho kamaráda, kterýmu bych mohla říct všechno, který by mě poslouchal a neodsuzoval mě.
A taky bych chtěla přestat mlejt sračičky jako hrdinka seriálu Beverly Hills 90210.
Vraťme se k tomu peklu. Když se řekne peklo, představím si peklo z pohádky S čerty nejsou žerty. Představím si čerta, který má na jedné noze kopyto (nebo má místo nohy kopyto?? :D) a který stojí u kotle a ďábelsky se směje. Ale proč to říkám; občas, když mě někdo vytočí, si představím onoho člověka v tom kotli, jak do něj ten čert zabodává vidle. Nebo ho vaří. Nebo do něj zabodává vidle A vaří ho. Nijak zvlášť mi ta představa nepomáhá, ale vždycky mě trochu pobaví (pobaví mě tím stylem vnitřního uspokojení a smíchu v hlavě, viditelné známky na mně jevitelné nejsou).
No ano, když ani představa kotle a ďábelsky-se-smějícího čerta nezaúčinkuje (v tom vnitřním pobavení, of course), začnu si v hlavě opakovat větu: "Rot in hell!" Příklad:
Blonďatá pipinka, která na mě mluví z blíže nespecifikovatelných důvodů: "No a pak to bylo jako bla blabla bla blablablabla veverka blabla bla blabla slepička...!"
Já: *nepřítomný výraz, v hlavě se promítající obrázek opice hrající na činely* "Vážně?"
BPKNMZBND: "No a právě já to nechápu ono to bylo fakt divný ovocezeleninaforever!"
Já: *pokračující nepřítomný výraz, vzrůstající chuť ublížit* "To by mě taky naštvalo, no..." V duchu: "Proč, proč, proooč??? Shnij v pekle, ty blbá krávo!"
A to je to.
Ptáte se co? Neptejte se. Já taky nevím.

Evil Kaku