September 2011

Devil in saint's disguise & evil, evil kids

11. september 2011 at 14:48 | Kaku |  →Krutý život štvané Kaku
Možná víte, že mám dva bratry. Možná ne. Co určitě nevíte, že si můj 4letý bratr myslí, že je sova. (jo, fakt.) A toho mladšího, 2letého, máma pořád kojí (je to normální? pochybuju. mě máma přestala kojit v 8 měsících! cítím se odstrčená a taky trochu citově deprivovaná.).

Díky tomu, že mám v životě ty dvě malý stvůry, sama pochybuju, jestli chci mít někdy děti. A to jsem chtěla spoustu dětí. Klidně pět. Dětičky, co by se o mě staraly, vařily mi, uklízely, měly jedničky ve škole a uměly všechno od praní až po hru na dudy. Ale představa, že na mě moje čtyřletý dítě ječí, že mě nenávidí, protože jsem mu řekla, že musí jít spát, mě děsí. (netuším, kde se můj bratr naučil říkat, že něco nenávidí. ale možná to má spojitost s tím, že pravidelně sleduje Cesty domů - pořád říkám, že není normální)

Moji sourozenci mají taky tu skvělou blíže neurčenou vlastnost projevující se tím, že mi konstantně musí sahat/ rozbíjet/ ztrácet věci. To je baví moc. A taky si čistí zuby mým kartáčkem. Voní se mojí voňavkou. Kradou mi svačinu. Když jsem v depresi a potřebuju jemný zacházení, přijdou ke mně a nadávají mi/ mlátí mě. Patlají mi čokoládu na oblečení. A slintají. Jsou to ty nejhorší děti na světě. A strašně ráda bych je prodala někam na nucený práce. No dobře. Stačilo by mi, kdybych se měla kam odstěhovat.

Zajímalo by mě, jestli jsem jediná, která musí snášet tyhle teroristy? Když vidím cizí děti, vždycky jsou tak hodný. A i když nejsou, jsou pořád mnohem lepší než ty naše. Je to vůbec spravedlivý?
Kdybyste někdo chtěl 2 uječený tvrdohlavý kluky, dám vám je i zadarmo. Nekupto prostě.

K.

O zapomínání (fejeton)

2. september 2011 at 18:34 | Kaku |  Moje školní práce
Fejeton, co jsem psala někdy v červnu do školy. Dostala jsem jedničku, nebyla jsem upozorněna na nějaký nedostatky. Doufam, že to pomůže lidem, co neví, jak se píše fejeton, protože jsem to taky nevěděla a hledala jsem inspiraci, kde jsem mohla.
Kdyby vás to zajímalo, druhej den školy mě zničil a netušim, jak zvládnu celej rok. A to říkaj, že třeťák je nejlepší. Fuck you.

K.