March 2012

I need li-i-i-i-fe in my fun fun fun

3. march 2012 at 22:18 | K. |  →Krutý život štvané Kaku
Ahahahaha, mysleli jste si, že jsem mrtvá? Spletli jste se. Jsem jako mor, můžete mě akorát upálit a doufat, že se nevrátim. (slušnej příměr, právě jsem ho vymyslela a myslim, že jsem na sebe pyšná)
Jsem tak strašně líná.
Dobře. Takže co se událo v mém skromném životě.
... Povedlo se mi propadnout z fyziky.
... Naučila jsem se péct koláče.
... Umím pracovat s nářadím jako je šroubovák a vrtačka.
... Stal se ze mě IT génius.
Prostě se ze mě stala tak dokonalá osoba, jak jenom to je možný. Můžu se vdávat!! (hahahaha)

Jsem plnoletá. Můžu dělat dospělácký věci a můžou mě za to zavřít. Abych pravdu řekla, necítim se o nic starší nebo moudřejší. Lhali mi! Myslela jsem si, jak skvělý bude bejt plnoletá a ono je to nanic. Chodím do banky, chodí mi předvolání k soudu a pořád po mně někdo chce, abych se někam podepisovala. Dospěláctví je nanic. Vlastně jediná kladná stránka plnoletosti je, že můžu legálně nakupovat hektolitry alkoholu. Ne že bych to dělala.

Poslední dobou jsem strašně osamělá, rozhodla jsem se, že si pořídim kočku. Bude ze mě takovej ten totální loser typ naprosto ztroskotanýho člověka a budu mít kočku. Těšim se na to.

Upřímně doufám, že dne 21. 12. 2012 půjdem všichni do kopru. Jinak netušim, co budu dělat se svym životem. Pravděpodobně budu žít se svojí kočkou na ulici a budu náhodnejm lidem vyprávět nějaký náboženský výmysly.

Tak teda... See ya