October 2012

Lazy ass*

2. october 2012 at 15:07 | K. |  →Krutý život štvané Kaku
Podívala jsem se na téme týdne a zjistila jsem, že "Lenost" jsem vlastně já! Takže jsem se k tomu přirozeně musela vyjádřit.
Jsem přesvědčená o tom, že na světě neexistuje člověk s většími sklony k lenosti než já (tento názor podporuje 10 zubních past Colgate z 10!). Tohle bude dlouhá a bolestivě nudná cesta.


Za posledních několik měsíců jsem si půjčila z knihovny, od kamarádů, stáhla nebo prostě koupila (jo, je to na posledním místě, protože nemám peníze) spoustu knih. Ale jsem natolik líná, abych vzala knížku z police, otevřela ji a četla, že to prostě neudělám. Takže většinou, když chci číst, sedím na posteli se zoufalým výrazem a zírám na knížku, kterou chci svými (dosud u mě neprokázanými) telekinetickými schopnostmi přivolat a pak do sebe nějakými dalšími über-magickými schopnostmi absorbovat informace z ní. Jde o to, že já vážně chci číst. To fakt netušíte, jak moc. Tolik nádhernejch knížek tu mám. A nejhorší je, že je už brzo budu muset všechny (skoro všechny! i to je dost) vrátit. Z nějakého důvodu moje podvědomí zastává názor, že čtením bych ztratila čas válet se nebo tupě zírat na monitor, popřípadě dozblbnutí sledovat zpívající nyan cat (až poslední dobou jsem konečně docenila její úchvatnou šílenost. byla to chyba). Jsem jistá, že je to prostě lenost. A nechápu to. Protože stejně nikdy nemám nic lepšího na práci (hraní Sims 3, GTA San Andreas a Angry Birds fakt není lepší a kdo si to, stejně jako já, myslí, je, stejně jako já, psychopat). Nevím, co s tím udělat. Any ideas? (Kromě toho, že bych se měla zvednout a jít si číst, protože to už jste doufám pochopili, že mi nejde!)

Jinak, mojí teorii, že jsem vtělení lenosti, samozřejmě taky potvrzuje, že o víkendech spím do poledne a zbytek dne se válím v různých polohách na různých místech svého obydlí (to zní jako bych byla bobr) v pyžámku (nejradši mám to s medvídkem).
A že slovo prokrastinace naprosto vystihuje stav mojí mysli 24/7.
A že radši spím a jím než se bavím.

* definice mě
lazy ass
A man that stays home and playes computer games all day. He never leaves his house unless his friends come over and ask him many times to do something out side. If it was up to him he would sit at home with a bowl of jumbalia and a bag of popcorn for his dinner and play Red alert all the time. Also he cant walk ten feet without getting tired. God must have been drunk when he mad this fat ugly excuse for a humanbeing.
(http://www.urbandictionary.com/define.php?term=lazy%20ass)

Už to chápete?

Je to smutný, protože jsem dneska nostalgická a chtěla jsem psát o problémech lidstva. :(

Bye-bye.