What the fuck did you just fucking say about me, you little bitch?

28. january 2013 at 21:08 | K. |  →Krutý život štvané Kaku
Nesnáším idioty, a to zhruba do tý míry, že si představuju, jak hoří, popř. umírají nějakým jiným bolestivým způsobem. Občas si myslím, že lidstvo potřebuje novou epidemii moru, aby se to tu trochu pročistilo (při mém štěstí bych pochopitelně umřela mezi prvními a pak by se vymyslel lék).

a) Není mi jasný, jak mohl prezidentský volby vyhrát Zeman. Na druhou stranu mě to ani trochu nepřekvapuje, myslím, že jeho hulvátství a buranství přesně vystihuje podstatu naší krásné země české. Ať žijou jitrnice a tlačenka s cibulí, máme novýho prezidenta!

b) Co opravňuje zcela zdravě vypadající důchodce obořit se na sedící omladinu? Znamená to, že v den svých 60. narozenin automaticky získávám privilegium obtěžovat okolí, abych si na jednu zastávku sedla? A vůbec, když už jsou tak staří, nemocní a umírají, proč jezdí hromadnou dopravou? Nemám ráda lidi, co dělají rozruch na veřejnosti.

c) Pohádáme se, protože jsi imbecil, já ti předem řeknu, že, jestli se vážně chceš pouštět do hádky se mnou, je to jednosměrná ulice, načež tě po nevkusných urážkách z tvojí strany pošlu do horoucích pekel, a ty si myslíš, že máš co mi odpouštět? Že už je to mezi náma dobrý, když jsme tomu nechali čas? Ne, neni. Pořád si přeju, abys trpěl. Hodně.

To je zhruba vše k mému dnešnímu hejtu. Slunce v duši.

K.
 

1 person judged this article.

Comments

1 chuckyna chuckyna | Email | Web | 24. february 2013 at 10:44 | React

miluju tvoje sluníčkový články :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama