April 2013

Do drugs but stay in school too so you can get a good job and buy more drugs

16. april 2013 at 17:00 | K. |  →Krutý život štvané Kaku
Hey guys,

za měsíc maturuju.
Je totálně krutopřísnědrsně hustý, jak čas utíká. Jako by to včera, kdy jsem si vybírala střední a bála se, že si svým rozhodnutím zničím život (zničila jsem si ho, lol). Jak jsem do poslední chvíle kašlala na přijímačky a nakonec jsem se na ně ani pořádně neučila. Ale vzali mě. Snažím se tím uklidňovat, ale míra mojí prokrastinace je tak obrovská, že mě občas (každej den) děsí tak moc, že přemýšlím o tom, že se prostě seberu a někam odjedu a už se nevrátím.
Mám tolik knížek, co ještě musím přečíst, k maturitě a přijímačkám, a nedělám nic (česky). Nichts (německy). Nothing (anglicky). ничего (rusky). Rien (francouzsky). (Jenom francouzsky jsem si to musela vygooglit, ha!) Nejhorší je, že už to vždycky vypadá, že už už půjdu něco dělat, ale pak mi do toho vždycky něco vleze... Every fucking time. Jsem dokonce schopná jenom tak sedět, příšerně se nudit, zírat před sebe a pořád dokola si několik hodin v kuse opakovat, že bych měla něco dělat. Ale nic nedělám. Ale pracuju na tom. Brzy přijde zlom.

Občas jsem vážně smutná. Jako nechala-jsem-jít-lásku-svýho-života typ smutku, víte? Ale myslím, že tak to mám nejradši. Trpět.
Ale mám se i líp. Mám spoustu plánů. Hlásím se na UK na Angličtinu pro mezikulturní komunikaci a Koreanistiku. Vzhledem k tomu, že o Koreji toho stále moc nevím, si nedávám moc nadějí. Ale mám i záložní plán. Ale na tomhle mi zas až tak nezáleží. (Kdybyste se ptali, proč chci studovat koreanistiku, tak je to proto, že je to zajímavá země ("north korea eat a snickers you get a little nuclear terroristic when youre hungry") ... Viděla jsem spoustu jejich filmů. A prostě to chci. Musíte mít někdy pocit, že něco chcete, i když to neumíte logicky odůvodnit, ne?)
Nejdůležitější pro mě teď je odstěhovat se z tohohle šílenství (také zvaného domov) a bydlet s D, mojí soulmate. Jenom s ní kašlu na všechny sračky. A půjčuje mi oblečení. Máme spostu společných zájmů: jídlo, hudbu, víno, sexy kluky a všechno, co je zadarmo (dobře, to je spíš můj zájem. ACH! VĚCI ZADARMO).
A TAKY, 16. května jsou v Lucerně xx. (Moje nejoblíbenější skupina ever) Tam potřebuju jít.

Nakonec bych ještě chtěla říct, že se ze mě možná stává lesbička, ale nejsem si jistá.

Měla bych se učit. Lol.
Lol.
Lol.

Bye, mothafuckas
(omg, vim, že no-one cares, no a co)