May 2013

Nejsem vůbec vyschízlá a miluju život

5. may 2013 at 16:46 | K. |  →Krutý život štvané Kaku
Už nevím, co dělat, abych se donutila učit se. Já mám totiž vždycky vizi dalšího dne, přenádherný plán, který zahrnuje mě a spoustu hodin studia. A pak, vždycky když k tomu má dojít, si prostě sednu a blbě čumim. Kdybych aspoň uklízela nebo sledovala seriály, ale to já ne. Jenom čumim a představuju si nejhorší scénáře toho, co se stane, až si u maturity ze zeměpisu vyberu otázku ve stylu Geografie průmyslu nebo Pedosféra nebo Plzeňský kraj nebo nějaký jiný hovna, o kterých nemám páru, protože je nemám ani pořádně zpracovaný. A vůbec, celá tahle věcička, kde si vytáhnu 1 ze 30 otázek a patnáct nekonečných minut ze sebe chrlím našrocený informace, pro mě vůbec není. Nemohla bych radši zastepovat? Vyšlo by to v podstatě nastejno.
Nenávidím všechno. Sebe, lidi, samotu, učení, zírání doblba, sebe a ještě jednou sebe. Dva dny jsem se nepřevlíkla z pyžama. Vlasy jsem si nemyla od čtvrtka a že by to potřebovaly. Ráno jsem si nevyčistila zuby. Doufám, že tímhle přístupem něco získám. Cokoli. Třeba nějakou nemoc bezdomovců, která ukončí moje neskutečný trápení. Už jsem vám říkala, že se nenávidím?
PROČ JSEM SE NEZAČALA UČIT DŘÍV NIKDY NIC NEMŮŽU STIHNOUT PANEBOŽE VŠICHNI UMŘEME UŽ TEĎ JE POZDĚ ZKÁZA PŘICHÁZÍ
Jsem tak debilní. Prosím, ať si vyberu všechny nejjednodušší otázky. PLEASE
Osudný den nadchází 21. 5. v 8:00 KRISTEPANE, 15 DNÍ, BOŽENOVÉ!! (ani si nejsem jistá, co to znamená nebo kde jsem na tohle slovo přišla)
(pojeďte si se mnou muj playlist oblíbenejch na youtube, buďte od tý lásky)
a modlete se za mě, proboha, MODLETE SE

čágo
bélo
šílenci
haha jsem tak vtipná panebože proč měla bych dostat nějakou cenu hahahaha